طریقه سفارش
ارسال مشخصات سفارش
اطلاعات سفارش شامل کد طرح ( در صورتی که از کارهای تک رنگ انتخاب می کنید به همراه کد طرح, کد رنگ نیز ارسال گردد ) , متراژ سفارش , نام خریدار , شماره تماس و آدرس محل تحویل سفارش می باشد. می توانید به جای کد طرح عکس کار مورد نظرتان را برای ما ارسال نمایید. اطلاعات سفارش را از طریق واتس اپ به شماره ۰۹۹۹۹۸۴۸۱۰۱ یا ایمیل به آدرس info@cementtile.ir برای ما ارسال کنید.در صورتی که می خواهید طرحی خاص به صورت سفارشی برای شما تولید شود طرح خود را از طریق واتس اپ یا ایمیل برای ما ارسال نمایید. ما طرح را به تیم طراحی می دهیم تا بررسی های لازم را انجام دهند و نتایح را به شما اطلاع میدهیم. در صورتی که از طرح های موجود ما با رنگ بندی دلخواهتان می خواهید سفارش دهید از طریق واتس اپ یا ایمیل یک عکس از طرح مورد نظر به صورتی که در هر قسمت از طرح کد رنگ انتخابیتان ( مطابق رنگ های داخل پالت رنگ ) نوشته شده باشد برای ما ارسال نمایید.
ارسال پیش فاکتور
پس از آنکه اطلاعات شما به دست ما رسید در اولین فرصت یک پیش فاکتور شامل کد طرح , متراژ مورد نظر , نام و مشخصات خریدار و در نهایت مدت زمان لازم جهت ساخت سفارش و زمان ارسال برای شما ارسال می گردد.
تایید پیش فاکتور و پرداخت
پس از ارسال پیش فاکتور لطفا با دقت مشخصات طرح , خریدار , مبلغ را مطالعه و تایید نمایید. برای شروع پروسه تولید باید پیش پرداخت مطابق با مبلغ درج شده در پیش فاکتور ارسالی , پرداخت گردد . پس از تایید پیش فاکتور فیش واریزی خود را مطابق با شماره حساب های قرار گرفته برای ما ارسال نمایید. لطفا دقت نمایید پس از پرداخت مبلغ پیش پرداخت و با شروع پروسه ی تولید تغییر طرح و رنگ برای شما ممکن نمی باشد.در هنگام ثبت سفارش متراژ خود را حتما دقت نمایید زیرا در صورت کمبود در هنگام نصب تولید مجدد و ارسال زمان بر می باشد و در صورت ازدیاد کاشیها مرجوع نمی گردد.
ارسال سفارش
در زمان تعیین شده در هنگام ثبت سفارش, کار شما آماده می باشد. شما می توانید حضورا برای دریافت سفارش خود از انبار ما و انجام امور تسویه مبلغ باقیمانده اقدام نمایید. اگر امکان دریافت حضوری برای شما نمی باشد لطفا فیش مبلغ باقیمانده خود را برای ما ارسال نمایید. ما با هماهنگی شما با استفاده از باربری سفارشتان را ارسال می کنیم. سفارش های شهرستان از طریق باربری وطن یا اصفهان بار ارسال می گردد. مبالغ ارسال این بارها به صورت پس کرایه محاسبه می گردد. سفارش های تهران برای متراژهای کم تر طریق سواری و برای متراژهای بیشتر از طریق وانت یا نیسان ارسال می گردد و کرایه در هنگام تسویه سفارش دریافت می گردد.سفارش شما در بسته بندی هایی شامل نایلون حباب دار برای شما ارسال می گردد.